Похибка спідометру та трекеру

механічний спідометр спідометр Приводиться в обертання «гнучким валом». У задньопривідних автомобілях обертання зазвичай передається від вторинного вала коробки передач. Звідси можна зробити висновок, що показання безпосередньо залежать від передавального числа редуктора заднього моста. Приклад впливу передавального числа редуктора можна привести на всім відомому автомобілі «Жигулі». Замінивши пару 4.44 редуктора заднього моста на 3.9,отримаємо зміна показань спідометра на 14%. Далі ще врахуємо, як мінімум, похибку від зносу механічних складових всього ланцюга, від колеса до спідометра (редуктора, тросик і т.д.), похибка самого спідометра, прослизання колеса, тиск в шинах, розмір шин, знос шин. У підсумку, сумарна похибка показань спідометра становить від 10% і більше. Спідометри передньопривідних автомобілів наводяться зазвичай від приводу лівого колеса після головної пари. У такому варіанті до похибки спідометра і впливу розміру шини додається похибка від ефекту заокруглення дороги: при поворотах вліво швидкість лівого колеса трохи менше, ніж посередині машини, а правого - трохи більше.Звідси і різниця в пробігу. Розглянемо варіант з шинами нештатного розміру. Замінивши шини 175 / 70R13 на шини 165 / 70R13 або навпаки, ми отримаємо зміну показань спідометра на 2,5%. Знос шин, тиск у них, так само дають свою похибку. Наприклад, низький тиск зменшує радіус кочення. А тепер уявіть, що всі зазначені похибки склалися !!! Штатний одометр автомобіля вважає пробіг, множачи кількість обертів колеса на довжину її кола. Діаметр цього кола закладається на стадії проектування автомобіля і одометра, але не є постійною величиною.Він залежить від багатьох чинників: температура (коли повітря розширюється, діаметр колеса збільшується і навпаки); знос покришки; тиск в шинах; нестандартна покришка; несумісність самого одометра з автомобілем (наприклад, якщо була замінена панель приладів) .Разніцу в пробігу нескладно підрахувати. Наприклад, різниця у висоті протектора всього в 1 см, дасть на 60 км різницю в пробігу в 1177 м, що становить приблизно 2%.

Електронний спідометр Точність електронних спідометрів вище, ніж у механічних. Але вона досягається тільки за рахунок виключення механіки в самому спідометрі, а, в деяких автомобілях, і приводі спідометра. Похибка зносу редукторів, прослизання колеса, тиск в шинах, розмір шин, і інші випадки описані вище, при цьому не виключаються. За статистикою в електронних спідометрах похибка коливається від 5% -7%. GPS трекер Похибка показань gps приладів складається з різних впливають на це чинників:

  • Атмосферні ефекти - вплив швидкості поширення сигналів від супутників в іоносфері і тропосфері Відображення сигналів - яскраво виражений в містах (відображення від будівель). Прямому сигналу потрібно менше часу для досягнення приймача (gps трекер), ніж відбитому. Відхилення супутників від орбіт - через гравітації присутні невеликі відхилення супутників від орбіт, що дає свою похибка Помилка годин супутника Похибка від округлення обчислень

В результаті похибка обчислень пробігу за допомогою GPS трекера становитиме від 0,5% до 1,5%. Врахуйте, що при всіх зазначених погрішності, дуже важливе в даному питанні - це те, що після впровадження системи GPS моніторингу транспорту водій не зможе безкарно «намотати» спідометр або вказати помилковий пробіг пославшись на несправний спідометр!

Избранные лоты
Посты скоро появятся
Следите за обновлениями
Недавние лоты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square