top of page

Послуги компаніі Л-ТРАНС

спец.png

Послуги спецтехніки

Компанія Л-Транс пропонує до Вашої уваги послуги спецтехніки за доступними цінами і умовами.

Запорука нашого успіху - якісна робота «з душею»!
Користуючись послугами нашої спецтехніки, Ви отримуєте багаторічний досвід роботи на самих різних об'єктах міста Кременчука. В роботі ми використовуємо тільки якісну вітчизняну і кращу імпортну спецтехніку.

Все обладнання проходить регулярне планове технічне обслуговування, що забезпечує надійну роботу на об'єктах наших клієнтів.

Вся спецтехніка застрахована і управляється тільки висококваліфікованим персоналом. Робота нашої організації проводиться таким чином, щоб забезпечити щоденне зростання Вашої довіри до нашої діяльності.

Користуючись нашими послугами, Ви гарантовано отримаєте відмінний результат в гранично короткі терміни.

transportnaya-logistika.jpg

Транспортний відділ компаніі Л-транс, надасть для Вашої компанії послуги вантажоперевезень по Україні а також за рубіж.На протязі усього процесу автоперевезення наші співробітники постійно контролюють пересування вантажу, за допомогою GPS спостереження, по шляху проходження, температурний режим, забезпечуючи цим безпеку, своєчасність, збереження і оперативність перевезень. Наші замовники завжди можуть отримати повну інформацію про місцезнаходження вантажу про плановані дати завантаження, відправки і прибуття в пункт призначення.

bord-sto.jpg

Л-Транс цє сучасніий діагностичний центр,

який обладнаний засобами всебічного діагностування транспортних засобів всіх категорій.
Л-Транс здійснює перевірки технічного стану колісних транспортних засобів.

Також для ремонту вантажних автомобілів DAF ми володіємо власним складом запчастин, де представлені автозапчастини найвідоміших моделей.

КОМП'ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА, встановлення газобалонного обладнання (ГБО), ЧІП-ТЮНІНГ, РЕМОНТ інжектора.

0539ec_4ed89a8591694b678baad9ef005ddb24.jpg

Перетворити мрію в реальність допоможе Система GPS L-скан -

сучасний програмно-апаратний комплекс, розроблений компанією для моніторингу транспорту і контролю витрат палива за допомогою GPS технологій.
Система gps спостереження є простим і ефективним інструментом підвищення ефективності роботи автопарку і підвищення безпеки водіїв, пасажирів і вантажів.

Основними елементами Системи L-скан є програмне забезпечення і бортове навігаційне GPS обладнання - абонентські термінали або трекери. До обладнання можуть підключатися додаткові датчики параметрів роботи ТС: датчики рівня палива, лічильники мотогодин, пасажирів, роботи додаткового обладнання та інші, в залежності від поставлених завдань.

Оптимальним вибором для контролю водіїв є установка GPS трекера з датчиком рівня палива.

bottom of page